Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)

Aktualności

03 grudnia 2019 17:44 | Aktualności

VIII Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej pt.: „Kto ty jesteś? Polak Mały.”

03 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej pt.: "Kto ty jesteś? Polak Mały.", którego organizatorkami  są Pani Wioletta Kosińska i Pani Iwona Spinek.  Honorowy Patronat nad konkursem sprawuje Rada Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Komorowie. Wszystkich serdecznie przywitał Dyrektor szkoły Pan Jacek Stachacz, który dodał otuchy i odwagi wszystkim uczestnikom. To już VIII edycja konkursu, który cieszy się dużą popularnością wśród uczniów szkół podstawowych i oddziałów przedszkolnych z gminy Ostrów Mazowiecka. W konkursie wzięli udział soliści oraz zespoły wokalne w dwóch kategoriach wiekowych – klasy 0-I i II-III. Każdy uczestnik prezentował jeden utwór o treści patriotycznej. W przesłuchaniach konkursowych wzięło udział 8 szkół gminnych ocenianych przez jury w składzie: Pani Danuta Ugniewska, Pani Anna Rolek i Pan Arkadiusz Kuczyński.
Nagrodzeni:
W kategorii klas 0-I:
 - I m. Michał Ludwichowski - PSP w Lubiejewie
- II m. Lena Gałązka - PSP w Dybkach
- III m. "Kalinki" - PSP w Kalinowie
Wyróżnienia: Lena Targońska, Wiktor Korzeb, Antoni Piendryk, Aleksandra Zalewska, Adam Kołacz - Przedszkole Samorządowe w Komorowie, Aleksandra Romanik - PSP w Jelonkach, Julia Płotczyk - PSP w Jasienicy, Lena Samsel - PSP w Osuchowej Nowej, Agata Rogalska i Maja Falbowska - PSP w Komorowie, Maja Starzak - PSP w Komorowie
W kategorii  klas II-III:
- I m. Gabriela Lipska - PSP w Kalinowie
- II m. Iga Zachodna - PSP w Lubiejewie
- III m. Natalia Piotrowska - PSP w Jasienicy
Wyróżnienia: Nikola Spaltabaka - PSP w Komorowie, Aleksandra Rakowiecka - PSP w Jelonkach, Alicja Dawidczyk - PSP w Osuchowej Nowej, Dawid Starzak - PSP w Komorowie
Pozostali uczestnicy również świetnie się spisali i otrzymali wyróżnienia, poza tym każdy uczestnik dostał nagrodę rzeczową ufundowaną przez Radę Rodziców przy PSP w Komorowie. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy. Bardzo gorące podziękowania należą się wszystkim, którzy pomogli w organizacji konkursu: Radzie Rodziców z PSP w Komorowie, rodzicom klasy IIIb i 0 którzy nie tylko przygotowali słodki poczęstunek, ale również służyli pomocą podczas całych przygotowań, a w szczególności Pani Magdalenie Spaltabaka i Pani Jadwidze Murawskiej.  Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy.

Przeczytano: 192 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: