Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)

Aktualności

18 grudnia 2018 21:43 | Aktualności

Jasełka oddziału przedszkolnego.

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie to najpiękniejszy czas. 14 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbyły się Jasełka. Na scenie występowali uczniowie klasy "0".
Dzieci w pięknych, odświętnych ubraniach z ogromnym zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały kolędy i pastorałki. Przedszkolaki miały możliwość uczestniczenia w tradycji Świąt Bożego Narodzenia, a także okazję zaprezentowania swoich umiejętności wokalno- recytatorskich przed najbliższymi.
Mali aktorzy otrzymali gromkie brawa. Pan Dyrektor złożył wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Następnie wzajemnie składaliśmy sobie życzenia, podzieliliśmy się opłatkiem i wspólnie zasiedliśmy do poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój oraz podbiły serca publiczności.
17 grudnia grupa przedszkolaków swoje umiejętności artystyczne zaprezentowała przed publicznością w Domu Pomocy Społecznej "Dom z Sercem" w Komorowie. Wszystkim zgromadzonym seniorom dzieci śpiewały kolędy i recytowały wiersze. Na zakończenie złożyliśmy świąteczne życzenia i przekazaliśmy prezent przygotowany specjalnie na tę okoliczność. Za piękny występ dzieci zastały nagrodzone słodkim upominkiem przygotowanym przez pracowników "Domu z Sercem".
Tradycją naszej szkoły jest niesienie pomocy osobom potrzebującym. Z Panią Agnieszką Borczon udałyśmy się do starszej samotnej Pani, której złożyłyśmy najserdeczniejsze życzenia świąteczne, a także zawiozłyśmy artykuły żywnościowe przygotowane przez rodziców klasy "0" i wychowawczynię. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i pełnej wzruszeń atmosferze.
Serdecznie dziękuję rodzicom za uczestniczenie w życiu naszej szkoły oraz za miłe słowa- wychowawczyni klasy "0"- Iwona Spinek.
 
 
 

 

Przeczytano: 189 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: