Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)

Aktualności

04 grudnia 2018 09:25 | Aktualności

Andrzejki klasowe oddziału przedszkolnego.

29 listopada 2018 r. dla uczniów klasy "0" zostały zorganizowane Andrzejki klasowe.
Przedszkolaki zostały zapoznane z tradycjami i historią powstania tego święta. Każde dziecko miało możliwość poznania swojej wróżby na bliższą i dalszą przyszłość oczywiście z ,,przymrużeniem oka."Atmosfera była bardzo magiczna. Przedszkolaki świetnie się bawiły przy muzyce i pysznym poczęstunku, a także przygotowanych na wesoło wróżbach andrzejkowych. Kto wie, może niektóre z wróżb się spełnią?
Andrzejki są doskonałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie uczą szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.
Zabawy, uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają na następne Andrzejki.
Serdecznie dziękuję rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku dla dzieci oraz Pani Ani Rembowskiej za pomoc podczas zabawy andrzejkowej.
Wychowawczyni klasy ,,0" Iwona Spinek.
 

Przeczytano: 124 razy. Wydrukuj|Do góry