Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)

Aktualności

24 listopada 2018 10:04 | Aktualności

Wycieczka do Warszawy klas IVb, Vb i VI .

W piątek 26 października 2018 r. klasy IVb, Vb i VI wybrały się na wycieczkę. Wczesnym rankem, uczniowie pod opieką pani Agnieszki Szyszkowskiej-Zecer, Joanny Pianko, Małgorzaty Szyszkowskiej i Anny Śpiewak wyruszyli do Warszawy. Pierwszym punktem wyprawy był krótki spacer po Starym Mieście, gdzie wszyscy mogli zapoznać się z głównymi zabytkami tego miejsca.

Następnie uczestnicy udali się do Pijalni Czekolady E. Wedel, aby dowiedzieć się czegoś więcej o tym pysznym deserze. Wszyscy mieli okazję nie tylko poznać tajemnice czekolady, ale również napić się gorącej czekolady oraz samodzielnie udekorować swój własny Torcik Wedlowski. Otrzymaliśmy również słodki upominek na drogę. Po takiej uczcie grupa udała sie spalic trochę kalorii w Parku Trampolin. Harcom i zabawom nie byłoby pewnie końca gdyby na uczestników nie czekał ostatni punkt wycieczki- tajemnicze Pokoje Zagadek. Aby każdy mógł wziąć udział w zabawie, uczniowie zostali podzieleni na grupy, w których udali się do wyznaczonych pomieszczeń. Każda drużyna musiała rozwiązać szereg zadań i zagadek, aby uwolnić się z tajemniczego pokoju. Zabawa była przednia i wszystkim uczetnikom udało się wydostać, dlatego wszyscy mogli wrócić do domu.

Przeczytano: 194 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: