Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)

Aktualności

14 września 2018 12:06 | Aktualności

Wycieczka do Kazimierza Dolnego.

27 sierpnia 2018 r. grupa uczniów z Komorowa i okolicznych szkół pod opieką p. Danuty Ugniewskiej i p. Iwony Spinek wyjechała na wycieczkę do Kazimierza Dolnego.
Kazimierz nad Wisłą przywitał nas piękną pogodą, która towarzyszyła nam podczas zwiedzania miasta. Uczestnicy wycieczki mieli okazję przejść się Dołami Korzennymi, pospacerować po rynku miasta, podziwiać piękne widoki płynąc statkiem po Wiśle, wejść na Górę Trzech Krzyży, by móc się zachwycać śliczną panoramą miasta. Uczestnicy wyjazdu poznali historię Kazimierza Dolnego i jego zabytków takich jak przepiękny kościół Farnego, świetnie utrzymany, pełny historii (perełką są znajdujące się w nim organy), ruiny zamku, zabytkowy cmentarz. Na rynku miasta uczniowie mogli kupić pamiątki, w tym słynnego koguta, który jest symbolem miasta, zjeść lody i nacieszyć oczy pięknymi widokami.
 

Przeczytano: 218 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: