Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)

Aktualności

22 czerwca 2018 11:28 | Aktualności

Spływ kajakowy


19 czerwca uczniowie klasy 7 z panem dyrektorem, wychowawcą i rodzicami wzięli udział w spływie kajakowym rzeką Pisą.

Ostatnie dni przed zakończeniem roku szkolnego, zarazem piękna, słoneczna pogoda to świetna okazja aby spędzić ten czas nad wodą i w sposób atrakcyjny oraz aktywny powitać lato i wakacje. Mieliśmy możliwość podziwiania prawdziwej dzikiej przyrody, słuchania śpiewu ptaków i relaksowania się na łonie natury.

Spływ rozpoczęliśmy w miejscowości Dobrylas. Rzeka Pisa urzekła nas bogactwem krajobrazu przyrodniczego. Rzeka płynie pośród rozległych łąk, z brzegami porośniętymi trzciną, kępami krzewów i drzew. Wysokie i podmyte brzegi zdobią różnorodne pochylone drzewa i ich korzenie, a przestrzeń wypełnia świergot licznego ptactwa. W meandrującym korycie rzeki występują często piaszczyste zakola z dogodnymi miejscami do plażowania i kąpieliskami. Z przyjemnością skorzystaliśmy z takiego postoju, aby zażyć kąpieli słonecznej i wodnej. Nasza przygoda zakończyła się po minięciu mostu, na rzece Narwi w Nowogrodzie.

Nasza wyprawa nie udałaby się bez nieocenionej pomocy i życzliwości rodziców, którym serdecznie dziękujemy za mile i bezpiecznie spędzony dzień.

Przeczytano: 275 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: