Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)

Aktualności

26 marca 2018 08:24 | Aktualności

Spotkanie uczniów klasy ,,0" z rodzicami przed Świętami Wielkanocnymi

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi odbyło się spotkanie uczniów klasy ,,0" z rodzicami. Tego dnia przedszkolaki przyszły do szkoły w pięknych strojach wykonanych specjalnie na tę okoliczność. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców inscenizację pt. ,,Wiosna do nas zawitała", w której zaprezentowały wiadomości na temat zwiastunów wiosny. Były wesołe wiersze i piosenki. Po programie artystycznym rodzice z dziećmi według własnej inwencji twórczej wykonywali ozdoby świąteczne m.in. karty z życzeniami, zdobili pisanki, malowali zające wielkanocne. W skupieniu wszyscy dzielnie pracowali. Efektem działań stały się piękne, niepowtarzalne ozdoby wielkanocne. Takie spotkania integrują, wzmacniają więzy rodzinne i przedszkolne. Są atrakcyjnym wydarzeniem i okazją do wspólnych zabaw inspirowanych wielkanocną tradycją. Spotkanie odbyło się w atmosferze radości i prawdziwie świątecznym nastroju.
Rodzicom i dzieciom dziękuję za wspólnie spędzony czas oraz za zaangażowanie w tworzeniu przepięknych wielkanocnych ozdób.

Wychowawczyni klasy: Iwona Spinek

Przeczytano: 219 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: