Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)

Aktualności

13 marca 2018 11:41 | Aktualności

Projekt edukacyjny pt. ,, Ostro z wiedzą – wsparcie edukacji 15 szkół z terenu gminy Ostrów Mazowiecka”

W związku z realizowanym w naszej gminie projektem edukacyjnym pt. ,, Ostro z wiedzą – wsparcie edukacji 15 szkół z terenu gminy Ostrów Mazowiecka”  wsparciem zostaną objęci też uczniowie naszej szkoły. Projekt zakłada m.in. organizację zajęć: "Języki obce bez problemu na egzaminie", "Z matematyką za pan brat", "Gra biznesowa-symulacja przedsiębiorstwa", "Dream Team-warsztaty pracy zespołowej", "Warsztaty kreatywności i innowacyjności", "Przyrodnicze eksperymentatorium", "Programista Jutra!". W ramach projektu zorganizowane zostaną wycieczki edukacyjne oraz inne formy spotkań uczniów w ramach pobudzania ich kreatywności i rozwoju.

Zajęcia te miałyby się odbywać jako zajęcia pozalekcyjne (godziny popołudniowe). Dokładny plan realizacji zajęć zostanie przekazany po zatwierdzeniu liczby uczestników. Całkowity koszt projektu zostanie pokryty z Funduszy Europejskich.

W związku z powyższą informacją zapraszamy wszystkie chętne osoby do udziału w projekcie.


Nauczyciele realizujący projekt:

Michał Kiejda

Małgorzata Szyszkowska

Aneta Szulęcka

Marta Frączyk

Danuta Ugniewska

Justyna Sewastianowicz

Bogumiła Wszołkowska

Jolanta Łojewska

 

 

 

Przeczytano: 293 razy. Wydrukuj|Do góry