Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)

Aktualności

31 stycznia 2018 13:28 | Aktualności

Odwiedziny uczniów klasy ,,0" z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 22 stycznia 2018 r. w czasie ferii zimowych uczniowie klasy ,,0" ze swoimi rodzicami i wychowawczynią Iwoną Spinek udali się do Domu Pomocy Społecznej ,,Domu z Sercem" w Komorowie. Spotkanie zostało zorganizowane na okoliczność Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści zaprezentowali wiersze i piosenki dla pensjonariuszy ,,Domu z Sercem". Po zakończonym występie przedszkolaki wręczyły upominki, kwiaty i złożyły życzenia. Wszystkim babciom i dziadkom zaśpiewaliśmy sto lat. Wspólne kolędowanie zakończyło nasz pobyt w Domu Opieki. Spotkanie miało na celu integrację międzypokoleniową, okazywanie szacunku osobom chorym i niepełnosprawnym. Przedszkolaki wniosły w życie osób starszych radość i uśmiech.

Serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu wyjścia do ,,Domu z Sercem" w Komorowie.

 Wychowawczyni: Iwona Spinek

 

Przeczytano: 290 razy. Wydrukuj|Do góry

Filmy: