Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)

Aktualności

29 stycznia 2018 09:13 | Aktualności

Jasełka uczniowie klasy ,,0" dla swoich rodziców i zaproszonych gości z ,,Domu z Sercem" w Komorowie.

22 grudnia 2017 roku uczniowie klasy ,,0" pod opieką p.Iwony Spinek przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców i zaproszonych gości z ,,Domu z Sercem" w Komorowie. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających miejsca do schronienia na noc, którzy po bezowocnych poszukiwaniach zdecydowali się przenocować w stajni. Jednak to do nich i małego Jezuska przybyli tak honorowi goście jak trzej mędrcy i złożyli dzieciątku pokłon. Całość przedstawienia pokazuje scenki z życia nowo narodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołków. Mali artyści śpiewali kolędy i pastorałki. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w tradycji, a także mogły zaprezentować swoje umiejętności artystyczne. Po części artystycznej podzieliliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia Bożonarodzeniowe i wszyscy zasiedli  do przygotowanego przez rodziców poczęstunku.

Po zakończeniu zajęć p. Lidia Koziara i p. Iwona Spinek udały się w odwiedziny do starszej samotnej mieszkanki Komorowa, aby złożyć świąteczne życzenia i przekazać podarunki. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

Opracowała Iwona Spinek       

Przeczytano: 202 razy. Wydrukuj|Do góry