Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)

Aktualności

23 listopada 2017 08:35 | Aktualności

Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych

W trzecią niedzielę listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Dzień ten jest wyrazem pamięci o wszystkich poszkodowanych w wyniku wypadków drogowych. Większość z nas zna takie osoby. Wspominaliśmy kolegę Macieja, zmarłego tragicznie przed 10 laty.

20 listopada uczniowie klas IV i III gimnazjum mieli spotkanie z p. Ewą Dmochowską -  naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego w KPP w Ostrowi Mazowieckiej. Pani policjant przypomniała o potrzebie dbania o swoje bezpieczeństwo i przestrzegania przepisów przez wszystkich uczestników ruchu drogowego, zwłaszcza rowerzystów i pieszych. Przypomniała o obowiązku noszenia odblasków. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli film ukazujący bezpieczne zachowanie w różnych sytuacjach.

Uczniowie klasy IV przygotowali projekty własnych odblasków. Najciekawsze pomysły mieli: Tomek Krysiński, Kacper Paszczyk, Czarek Kulesza, Szymon Pych i Nina Kośnik.

 Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali odblaski od przedstawiciela firmy ,,OSCAR" z Ostrołęki.

 

Koordynator B&N

Bogumiła Wszołkowska

Przeczytano: 312 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: