Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)

Galeria

Dzień Dziecka 2015 r. w Helenowie

Ilość zdjęć: 20

2 czerwca kl. III SP spędziła w Centrum Rehabilitacji, edukacji i opieki TPD „Helenów”. Czekały tam na nas liczne atrakcje, m.n. park linowy, tor przeszkód Krokodyl, zjeżdżalnie, karuzela, dmuchany plac zabaw, jazda terenowymi Jeepami, strzelnica i pokaz broni ASG, turniej łuczniczy. Atrakcji było tyle, że aż „dech w piersiach niektórym zaparło”. Były też różne smakołyki i ciepły posiłek. Wyjazd zorganizowano przy współpracy z TPD – dziękujemy uczniowie kl. III SP

pokaż więcej »

"Młodzież dla młodzieży"

Ilość zdjęć: 10

W ramach projektu pt. "Młodzież dla młodzieży" zorganizowanego przez grupę stypendystów fundacji AMF Nasza Droga w dniu 28.05 spędziłyśmy dzień na zabawie z przedszkolakami. Zaczęliśmy pracę z grupą od składania kotka z papieru. Dzięki zabawom takim jak głuchy telefon czy chodzi lisek koło drogi dzieci przypomniały nam jak wesołe jest życie. Dzień uważamy za udany! Magdalena Górak, Dominika Wiśniewska

pokaż więcej »

Wycieczka do Kadzidła

Ilość zdjęć: 9

26 marca 2015 uczniowie klasy "0,, i I b wybrali się na wycieczkę do Kadzidła . Dzieci zwiedzały zagrodę Kurpiowską. Zobaczyły jak dawniej żyli ludzie, jak mieszkali , jak dekorowane były izby mieszkalne, jakie meble się , jakie meble się znajdowały, z jakich sprzętów i narzędzi korzystano dawniej. Uczniowie zwiedzali pomieszczenia gospodarcze dla zwierząt. Można było dowiedzieć się jak mieszkańcy wsi kontaktowali się w czasach gdy nie było telewizorów, czym się zajmowano i jakie zawody istniał , w jaki sposób pracowano i uprawiano ziemię.ującej lekcji udaliśmy się do izby w której uczyliśmy się wykonywać palmy wielkanocne. zakończeniem wycieczki było ognisko oraz słodki poczęstunek. Wycieczka bardzo wszystkim się podobała i mamy nadzieję powrócić tam w przyszłym roku.

pokaż więcej »

Pierwszy Dzień Wiosny

Ilość zdjęć: 4

20 marca uczniowie klasy "0"- III świętowali pierwszy Dzień Wiosny. Każda klasa przygotowała krótki występ w formie piosenek i wierszy oraz odbyły się konkursy. Dzieci były przebrane w wiosenne barwy i dekoracje, za sportowców, a także za postacie z bajek. Po występach na sali gimnastycznej dzieci poszły na spacer w poszukiwaniu zwiastunów wiosny.Pogoda sprzyjała wiosennym wędrówkom.

pokaż więcej »