Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej w Komorowie :)

Galeria

SPRZĄTANIE Z PREZYDENTEM ANDRZEJEM DUDĄ

Ilość zdjęć: 20

W piątek, 20 września, odbyła się zainicjowana przez prezydenta Andrzeja Dudę akcja „SprzątaMY Las”. W każdym z 430 nadleśnictw na chętnych do pomocy czekały worki na śmieci, rękawice oraz opiekunowie. Oficjalne rozpoczęcie akcji #sprzątaMY odbyło się w pobliżu Broku (Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka). Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda wraz z uczniami, harcerzami naszej 21 Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej „PLEJADY”, członkami Ligi Ochrony Przyrody, żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej oraz leśnikami posprzątali fragment Puszczy Białej.

pokaż więcej »

Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Ilość zdjęć: 8

Dnia 22.XII.2015 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie klasy II w Ramach projektu przedstawili pastorałkę „Jasełka współczesne”. Potem zaśpiewaliśmy 9 utworów świątecznych, które wykonali uczniowie naszej szkoły. Atmosfera była świąteczna.

pokaż więcej »

Wycieczka klasy I A do kina

Ilość zdjęć: 16

26.11.2015 Rada Rodziców nagrodziła klasę I A, której wychowawcą jest P. Lidia Koziara. Klasa IA jako pierwsza uiściła w całości dobrowolną wpłatę na Radę Rodziców. Dzięki zaangażowaniu członków Rady Rodziców: Pani Barbary Świątkowskiej, Anny Rogalskiej i Marty Kołoty, oraz rodziców z IA: Pani M. Napiórkowskiej i K. Rutkowskiej, dzieciaki zostały zabrane do ostrowskiego kina na film „Rabusie fistaszków”, ok. 14:00 zadowoleni uczniowie wrócili do szkoły. Wierzę, że pierwszaki dały dobry przykład innym klasom. Zachęcam do dobrowolnej wpłaty na Radę Rodziców , ponieważ przewidujemy kolejne nagrody i wycieczki dla dzieci. Rada Rodziców poszukuje przyjaciół szkoły, którzy chętnie poprą i wspomogą nasze działania, żeby szkoła była bezpieczniejsza, ładniejsza i ciekawsza. Liczymy na każdym etapie współpracy na pomoc i zaangażowanie wszystkich Rodziców. Przewodniczący Rady Rodziców Anna Śledziewska

pokaż więcej »

Zabawa andrzejkowa

Ilość zdjęć: 19

26 listopada 2015r. o godzinie 1730 w ZSP w Komorowie zorganizowana została zabawa andrzejkowa. Dzieci miały możliwość zapoznania się z polskimi obrzędami i tradycjami andrzejek. W sali panował magiczny, pełen tajemniczości nastrój. Oprawą muzyczną zajął się profesjonalista Pan Adam Pietrzyk. „Czarodziejska kolorowa kula” – niewątpliwie była największą atrakcją wieczoru. Zarówno rodzice jak i uczniowie bawili się doskonale. Serdeczne podziękowanie dla Pana Adama Pietrzyka za bezpłatne zorganizowanie zabawy andrzejkowej dla uczniów klasy „0”. Wychowawczyni klasy – Ilona Spinek

pokaż więcej »

Powiatowy konkurs historyczny ,,O Puchar Starosty Ostrowskiego"

Ilość zdjęć: 3

Z okazji Święta Niepodległości, 10 listopada w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej odbył się powiatowy konkurs historyczny ,,O Puchar Starosty Ostrowskiego". Udział w nim brali uczniowie z całego powiatu. Uczennice naszego gimnazjum Ewelina Skarżyńska i Joanna Ambroziak zajęły trzecie miejsce.

pokaż więcej »